Haber Buketi

6 yaşındaki minik müzisyen, dünyaca ünlü isimlerin beğenisini kazandı

6 yaşındaki minik müzisyen, dünyaca ünlü isimlerin beğenisini kazandı

Online İSG Eğitimi

Son olarak ünlü müzisyen Giveon ile TikTok’taki düetiyle dikkat çeken minik müzisyen, sosyal medyanın dilinde. Müzik dehası olarak görülen 6 yaşındaki Miles Bonham; Giveon’un “Heartbreak Anniversary” adlı şarkısına yaptığı remiks ile dünyaca ünlü isimlerden de övgüler aldı.

Şarkıları yeniden düzenlemeyi seven altı yaşındaki Bonham’ın, TikTok’ta 870.000’den fazla takipçisi var. Ailesi tarafından yönetilen hesabındaki paylaşımlara DJ Steve Aoki ve şarkıcı David Archuleta gibi isimlerin bıraktığı yorumlar dikkat çekiyor.

Sekiz enstrüman çalan Bonham, ilk olarak iki yaşında müziğe olan sevgisini göstermiş. Annesi, bir röportajda Stairway to Heaven dinlemek için Bonham’ın okula gitmeyi reddedip şarkı bitene kadar arabada kaldığını anlatıyor.

6 yasindaki minik muzisyen dunyaca unlu isimlerin begenisini kazandi 0 FCXuK7f3

Pandemi sırasında kendi kendine gitar çalmayı öğrenen Bonham, şimdilerde de yaptığı remikslerle dikkat çekiyor. Minik müzisyenin son remiksi 20 Mayıs’taki ilk çıkışından bu yana 12 milyondan fazla izlemeye ulaştı.

6 yasindaki minik muzisyen dunyaca unlu isimlerin begenisini kazandi 1 zNwpcTrs

Miles 5 yaşındayken de Oscar, Grammy gibi ödüllere de sahip ünlü davulcu Questlove’ın dikkatini çekiyor. Müzik dünyasının önemli isimlerinden biri olan Questlove, minik müzisyene bir Pocket Kit davul seti gönderiyor ve Miles’a, “Seni gerçekten takdir ediyorum ve sen bir ilham kaynağısın” diyerek hayranlığını dile getiriyor.

Ünlü DJ Mark Ranson ise, Miles’ı “geleceğin hit yapımcısı”, “dahi” ve “kahramanım” olarak tanımlıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir