14 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden kırtasiye çalışanı serbest bırakıldı!

14 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden kırtasiye çalışanı serbest bırakıldı!

Fatih’te 14 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunan kırtasiye çalışanı, gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Olay, 28 Aralık günü Fatih Seyyid Ömer Mahallesi’nde bulunan bir kırtasiye dükkanında meydana geldi. 14 yaşındaki kız öğrenci, okul çıkışında cadde üzerinde bulunan kırtasiyede, dükkan çalışanı tarafından tacize uğradı. 

14 yaşındaki kız çocuğu kırtasiyeden çıktıktan evine giderek durumu ailesine anlattı. Ailenin durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine şüpheli A.S., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli, adliyeye sevk edildi.

İtiraf etti, serbest kaldı

Şüpheli A.S., ifadesinde kırtasiyeye giren kız çocuğunu tanımadığını ve ismini bilmediğini söyledi. Daha sonra 14 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunduğunu itiraf eden A.S. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.  

Çağrı Tasarım Kampanya

Buraya Dikkat!

1Yorum

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • M. Paykamaz , 1 Ocak 2023 @ 19:33

    Tacize ve tecavüze karşıyız ama kızda da hata var. Yaşının 14 olması onun masum olduğu anlamına gelmiyor. Geçmişte ülkemizde 14 yaşındaki kızlar kanunen evlenebiliyordu. Bugün birçok ülkenin kanunlarında “rıza yaşı” diye bir şey var ve buna göre bazı ülkelerde 14 yaşındaki kızlar ilişkiye girebiliyor. Biz ortaokuldayken kendilerinden yaşça büyük, belki 20 küsur yaşlarında erkeklerle takılan kızlar vardı. Görüntülerde kız hiç de zorlanmış gibi durmuyor, hatta karşılık veriyor. Belki de mahalleden bir gören falan oldu, o da adamı suçladı. Fakat kendisinde de suç olduğu görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir